Kedy:
23. jún 2021 @ 8:30
2021-06-23T08:30:00+02:00
2021-06-23T08:45:00+02:00
Kde:
Pešia zóna
Námestie SNP
Partizánske
Vstupné / Štartovné:
ZADARMO
Kontakt:
Slovenský paralympijský výbor, Mesto Partizánske, Mestská umelecká agentúra Partizánske

Deň Radovana Kaufmana

Deň Radovana Kaufamna

Deň Radovana Kaufmana mal rok prestávku, ale už v túto stredu sa opäť uskutoční. Spomenieme si na nášho rodáka v dopoludní plnom športu a kultúry. Celodenná spoločensko-športová akcia je podporená bohatým sprievodným programom, organizovaná v spolupráci s mestom Partizánske a ZŠ Radovana Kaufmana.
V športovom areáli ZŠ Radovana Kaufmana prebehne finále súťaže pohybovej všestrannosti „O zlatý odznak Radovana Kaufmana“. Na hlavnom námestí okrem bohatého kultúrneho programu prebehnú aj sprievodné športové aktivity – napríklad aj „pódiové“ meranie síl s našimi najúspešnejšími paralympionikmi, či autogramiáda úspešných olympionikov a paralympionikov. Súčasťou programu na hlavnom námestí je aj symbolická jazda „Na kolesách proti rakovine“, čo je jednou z ústredných myšlienok už tradične populárnej kampane, na začiatku ktorej stál práve Radovan Kaufman.

Ak budete mať cestu okolo, určite sa zastavte, privítame medzi nami aj Peter Smorík a Dominika Mirgová. Tešíme sa na Vás. Ďalšie informácie o projekte nájdete na webe radovankaufman.sk.