Partizánske sa pridalo k samosprávam, ktoré spustili bezplatnú online službu MUNIPOLIS, vďaka ktorej môžete dostávať informácie o meste a z mesta priamo do vášho telefónu. Informácie podľa vašich záujmov vám budeme posielať e-mailom, SMS alebo ako správu do aplikácie. Stačí sa prihlásiť k odberu!

 

 

Čo vám prihlásenie do MUNIPOLIS prináša?

  • Upozornenie na krízové udalosti – výpadky energií, blížiaca sa víchrica, dopravné uzávierky, varovanie pred podomovými predajcami
  • Novinky a dôležité upozornenia z úradu – poplatky, zbery odpadov, hlásenie mestského rozhlasu, čistenie komunikácií
  • Možnosť nahlasovať rôzne nežiadúce stavy (cez aplikáciu) – napr. výtlky, čierne skládky, rozbité osvetlenie a pod.
  • Pozvánky na kultúrne a športové podujatia.
  • Možnosť vyjadriť svoj názor v online anketách.

V registračnom procese si môžete sami nastaviť, aké typy informácií vás zaujímajú (napr. kultúra, doprava, majitelia zvierat, rodič dieťaťa v materskej škole). Odporúčame vyplniť vaše telefónne číslo a ulicu, aby sme vás mohli rýchlo varovať v prípade nečakaných udalostí (napr. havária vody, prívalové dažde a pod.) Vaše údaje sú v bezpečí a v súlade s GDPR. Prihlásiť k odberu sa môžete na stránke https://partizanske.munipolis.sk/registracia.

Využiť môžete aj mobilnú aplikáciu MUNIPOLIS, s ktorou budete mať dôležité informácie kedykoľvek po ruke. Navyše budete mať vždy k dispozícii množstvo užitočných funkcií. Stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu MUNIPOLIS prostredníctvom Google Play alebo App Store a v nastavení pridať Partizánske. Navštívte online profil našej samosprávy, kde nájdete najaktuálnejšie novinky, ale aj množstvo ďalších užitočných odkazov.