V Partizánskom sa počas roka organizuje pre občanov a návštevníkov veľké množstvo spoločenských, kultúrnych, hudobných, športových podujatí. Každý organizátor ich propaguje ako vie, najčastejšie cez vlastné webstránky a sociálne siete.

Na niektoré termíny sa nahromadí aj niekoľko podujatí a často je ťažké nájsť voľný termín na zorganizovanie tej svojej akcie. Preto sme sa podujali pripraviť webstránku, ktorej hlavným obsahom je prehľadný kalendár plánovaných podujatí a vyhľadávanie medzi nimi.

Tvorcami stránky sú často samotní organizátori, ktorí samostatne vkladajú pozvánky na podujatia. Ak aj vy organizujete akciu, o ktorej chcete dať vedieť, kontaktujte nás.


Portál partizanske.info nezverejňuje pozvánky na podujatia politických strán a hnutí, rovnako nezverejňuje pozvánky s erotickým a sexuálnym obsahom.

Autor nenesie zodpovednosť za žiadny obsah, ktorý na týchto stránkach zverejnili organizátori jednotlivých podujatí – pokiaľ mu nie je úplne známy nezákonný obsah a bol by schopný zabrániť návštevníkom jeho webových stránok v prehliadaní týchto stránok. Pokiaľ používanie informácií, ktoré sú predkladané, bude mať za následok akúkoľvek škodu, zodpovednosť by mohol niesť len organizátor príslušného podujatia a vôbec nie ten, kto poskytol priestor pre zverejnenie informácií. Okrem toho autor nenesie zodpovednosť za akékoľvek doručovanie správ ani odkazy publikované užívateľmi diskusných skupín, zoznamov návštevníkov alebo adries a kontaktov poskytnutých na jeho stránke.