máj
30
So
Futbal: FK Tempo Partizánske – TJ Slavoj Boleráz
máj 30 @ 17:00 – 19:00

4. futbalová liga mužov Severozápad

FK Tempo PartizánskeFK Tempo Partizánske – TJ Slavoj Boleráz

V 28. kole muži FK Tempo Partizánske privítajú súpera z Boleráza. Stretnutie začína v sobotu 30. mája o 17. hodine na štadióne Karola Jokla.

King Shaolin / Pjur – Open Summer
máj 30 @ 19:00

ZRUŠENÉ PODUJATIE

King Shaolin / Pjur – Open Summer

 

Veľa sa vrtíš a nevieš obsedieť na stoličke, žena ťa nechce pustiť na pivko, koncerty sú stále nudné a rovnaké?
Okay, odlož kakao a príď sa pozrieť 30. mája o 19:00 do nášho vynoveného exteriéru, kde sa toto leto budú diať veci. Okrem skvelej hudby na Vás čaká prijemne sedenie, chutné jedlo a super drinky. Na stagei sa Vám predstaví bratislavská kapela KING SHAOLIN, ktorá tento rok vydáva 3. album s názvom MING GAME. Kapela určite neostane svojej povesti nič dlžná a predvedie živelný koncert plný prekvapení a pozitívneho náboja.

Ako predkapela sa Vám predstaví zoskupenie mladých talentovaných ľudí,ktorých v našom meste netreba predstavovať – PJUR.

O fotky akcie sa postará úžasná dvojica M.V_PHOTOGRAPHY. A čo je cieľom tejto akcie? Trošku podporiť kultúrny život v našom meste a priniesť iný vibe! Ide o vlajkový koncert tohto leta u nás. Tak neseď doma a bookni si lístky.

Všetky info, news a zaujímavosti Vám budeme priebežne dávkovať do udalosti na FB.

Vstupné: 7 EUR
Lístky kúpite: Športcentrum Dukas
Rezervácie DM / +421 902 432 417

jún
13
So
Jana Filová & Human Hills
jún 13 @ 20:00

Jana Filová & Human Hills

Jana Filová Human Hills

Po veľkom úspechu z minulého roka by sme boli hlúpi, keby práve Human Hills neboli súčasťou nášho leta. Taaakže, áno áno, budú tu zas! Príď sa dobiť energiou, ktorej ma živelná speváčka Jana Filová na rozdávanie.

Neseď doma a poď si k nám trošku zahopkať. Pre tých lenivejších a tanečne menej schopných vyperieme dečky a nachystáme ležadlá. Okrem skvelej hudby máme v repertoári aj famózne jedlo priamo z grilu a neskutočné coctaily (samozrejme i Bradáčik a Brezňák sa budú čapovať prúdom). Tak šup-šup odpočítavaj dni!

Vstup: 2 €
Rezervácie: DM/osobne/+421 902 432 417

jún
14
Ne
Futbal: FK Tempo Partizánske – OFK Baník Lehota p. Vtáčnikom
jún 14 @ 17:00 – 19:00

4. futbalová liga mužov Severozápad

FK Tempo PartizánskeFK Tempo Partizánske – OFK Baník Lehota p. Vtáčnikom

V poslednom 30. kole muži FK Tempo Partizánske privítajú súpera z Lehoty pod Vtáčnikom. Stretnutie začína 14. júna o 17. hodine na štadióne Karola Jokla.

jún
19
Pi
RND: Mužské oddelenie
jún 19 @ 19:00 – 21:30

ZRUŠENÉ PREDSTAVENIE

Radošinské naivné divadlo:

Mužské oddelenie

Mužské oddelenie

Pripravujeme pre vás reprízu divadelnej hry z dielne RND – Mužské oddelenie a to na 19. júna 2020 o 19.00 h. Vstupenky v hodnote 15 € budú v predaji od utorka – 3. marca 2020. Vstupenky si môžete zakúpiť v kancelárii DK Partizánske, prípadne na tel. čísle 038/7493815.

 

jún
27
So
In Vino Veritas
jún 27 @ 19:00

In vino veritas

Keď sa povie víno, pre nás jedine od CHATEAU FREISTADT. A čo patrí k dobrému vínu? Skvelé jedlo. Tentokrát to bude španielska paella, ktorá sa bude variť priamo na akcii. Táto kulinárska delikatesa bude pod taktovkou šéfkuchára Maroša Haringa.
A keď už máme plný pohár i žalúdky, čo by bolo najlepším zlatým klincom celej degustácie? No predsa príjemná hudba. A práve preto sme si pozvali jazzovú speváčku Ester Wiesnerovú. Ester bola jedným z desiatich umelcov vybraných spievať pre Lionela Richie. Spievala aj soundtrack k Pánovi prsteňov pred jeho tvorcom, skladateľom Howard Shore. Širokej slovenskej verejnosti sa stala Ester známa najprv cez televíznu súťaž Hlas Československa.

Ak miluješ víno, jedlo a hudbu, tak tento večer nemôžeš u nás chýbať. Príď si ich vychutnať k nám a vychilluj sa priamo pod hviezdami.

Cena: 14 EUR / osoba
Rezervácie: DM/osobne/+421 902 432 417

júl
11
So
Koncert: Six Foxes
júl 11 @ 21:00

Six Foxes

Ďalšou hudobnou čerešničkou nášho leta bude kapela SIX FOXES. Okrem skvelej hudby sa môžete tešiť na bohatú ponuku summer coctailov, dobroty priamo z grilu a skvelé čapované pivko slobodného pivovaru Bradáč.

SIX FOXES je jedinečné zoskúpenie profesionálnych hudobníkov, ktorí vďaka energii, originálnosti, kvalitnému zvuku a profesionálnemu prístupu tvoria exkluzívny hudobný produkt.
Repertoár pozostáva z veľkého mixu tých najväčších hitov z POP, ROCK, FUNKY, LATINO, ROCK&ROLL a EVERGREEN music od najstarších “rokmi overených” až po súčasné horúce novinky.

Vstup: 3 EUR/osoba
Rezervácie: DM/osobne/+421 902 432 417

aug
22
So
Koncert: VALENTINA & company
aug 22 @ 21:00

VALENTINA & company

VALENTINA & company

Zavíta k nám mladá, veľmi nádejná a talentovaná speváčka z Prievidze Valentína Vlková. Už teraz dosiahla výrazné úspechy v slovenských aj českých celoštátnych súťažiach, skladba Hello jej priniesla 2. miesto na medzinárodnej súťaži Česko spieva. Valentína patrila v súťaži The Voice k najvýraznejším talentom a skončila pred bránami finále.

Začiatok: 21:00
Vstup: Free

Tak neseď doma 😋 s príď si vychutnať dobrú hudbu 🎼🎼🎼