okt
27
Ne
Zdeněk Izer – Na plný coole
okt 27 @ 19:00

Zdeněk Izer – Na plný coole

Zdeněk Izer - Na plný cooleMáte radi dobrú zábavu? Máme pre Vás pripravený úplne nový program Zdeňka Izera s názvom NA PLNÝ COOLE. Tento jedinečný umelec Vás počas dvoch hodín prevedie smiechom do prasknutia. Show plná scénok, imitovaní a v neposlednom  rade výborných vtipov, ktoré svojím podaním vie dať len on….

Tešíme sa na Vás…..

Vstupenky zakúpite cez Ticketportal alebo na recepcii hotela Azul.

nov
9
So
Turistika: Prechod Kysuckým hrebeňom Javorníkov
nov 9 @ 5:45

Prechod Kysuckým hrebeňom JavorníkovPrechod Kysuckým hrebeňom Javorníkov

Turistický klub Horec Partizánske pozýva na jesenný prechod Kysuckým hrebeňom Javorníkov. Prihlásiť sa môžte telefonicky alebo e-mailom na uvedených kontaktoch. Doprava je zabezpečená vlastným autobusom, odchod zo sídliska Šípok je o 5:45 h, od železničnej stanice v centre o 6:00h.

Trasa : Melocík – Luby (rozhľadňa) – Vrchrieka – Solíkovci – Semeteš – Bielovci – Kamenité (rozhľadňa) – Dlhá nad Kysucou. (pozri mapu)
Parametre trasy :  Dĺžka 16,5 km, prevýšenie 510 m, menej náročná túra. Čas chôdze: 5 hodín.

jan
17
Pi
Ples mesta Partizánske
jan 17 @ 20:00

Ples mesta Partizánske

Prijmite pozvanie a zúčastnite sa Plesu mesta Partizánske, ktorý sa bude konať vo vynovených priestoroch spoločenskej sály Domu kultúry. Do tanca bude hrať skupina David Band a DJ Jozef Cifra, v programe vystúpi tanečnica FLY-SUI, saxafonista Rudy Goga a ľudová hudba Ladislava Broďániho.

Veríme, že plesovú sezónu otvoríte na našom mestskom plese.