jún
26
So
Futbalový turnaj prípraviek U11
jún 26 @ 10:00

Futbalový turnaj prípraviek U11

Futbalový turnaj prípraviek U11

ŠK Slovan Šimonovany Partizánske vás pozýva na futbalový turnaj prípraviek U11 (hráčov do 11 rokov), ktorého sa zúčastní 8 tímov z Partizánskeho, Prievidze, Topoľčian, Bánoviec nad Bebravou, Oslian, Veľkých Uheriec a domácich Šimonovian.

Turnaj začína v sobotu 26. júna o 10. hodine predpoludním a pre divákov je pripravené aj občerstvenie. Deti sa budú môcť vyšantiť na nafukovacom hrade. Veríme, že spoločne prežijeme peknú futbalovú sobotu.

aug
1
Ne
Baťovianska galuska
aug 1 @ 8:00 – 16:00

Nadšenci cykloturistiky v spolupráci s občianskym združením Užitoční ľudia a mestom Partizánske vás pozývajú na

BAŤOVIANSKA GALUSKA

4. ročník

baťovianska galuska

Cyklistika je medzi ľuďmi stále obľúbená a aj príprava 4. ročníka Baťovianskej galusky to potvrdzuje. V  prvú augustovú nedeľu sa stretneme na Námestí SNP v partizánskom, aby sme spoločne absolvovali výjazd na jednej z troch trás pre dospelých. Pre deti sú pripravené dve trasy na Námestí SNP a pripravujeme aj ďalšie cykloatrakcie v cieli. Ten bude tak ako vlani v blízkosti penziónu Salaš. Všetky informácie nájdete postupne na novom webe: www.galuska.sk alebo na Facebooku

Veríme, že nám to situácia dovolí a stretneme sa pri peknom počasí, s dobrou náladou a kopou bicyklov. Baťovianska galuska 2021 je pre vás pripravená!

aug
28
So
Cmarofest 2021
aug 28 @ 15:00 – aug 29 @ 2:00

Cmarofest 2021

Cmarofest

13. ročník festivalu. Túto tradíciu založil Rudolf Švec na počesť nášho priateľa, speváka a človeka s veľkým srdcom Antona “Cmara” Smatanu, ktorý nás opustil v roku 2008. Na jeho život a na jeho piesne by sa nemalo zabudnúť.  Opäť vás čaká takmer 11 hodín hudby, skupiny rôznych žánrov od folku až po tvrdý rock.

Mená skupín a ostatné informácie budeme pridávať postupne v podujatí na Facebooku.