júl
10
So
AC/DC revival na Salaši
júl 10 @ 20:00

AC/DC revival na Salaši

AC/DC revival

Svetoznáme hity rockovej legendy a poriadna zábava nebude ani tento rok chýbať! Už po štvrtý krát prídu skvelí muzikanti do Partizánskeho a prinesú rockový koncert na pódium na Salaši. Repertoár AC/DC revival obsahuje množstvo skladieb, či už z éry Bona Scotta, ako aj Briana Johnsona. Naozajstným zážitkom je spevák, dánsky Brian Johnson s úplne totožným hlasom ako originálny spevák AC/DC. Zaspieva s Bratislavskou kapelou všetky hity od “Back in Black”, “Highway to Hell”, až po “Shoot to Thrill” a “Ruženu”. Interpretácia skladieb je klasická ako u iných revivalov, s miernym vybočením v sólových partoch, ktoré podľa slov gitaristu Petra Bulíka často inšpirujú k vlastnej predstave o konkrétnom sóle, pričom sa snaží dodržiavať aspoň základnú koncepciu či atmosféru pôvodných sól Angusa Younga. Ide teda o partiu, ktorá robí revival, ale nie tak úplne, ale hlavne s úctou, a pre radosť diváka aj ich samotných.
Vstupenky v predpredaji do 30.júna = 6 € , od 1. júla =  7 € a v deň koncertu na mieste 8 €. Vstupenky budu čoskoro v predaji na Salaši a na predpredaj.sk. Rezervovať stôl si môžete na bare. Podujatie organizujeme s prihliadnutím na situáciu s Covid 19, v prípade zrušenia zo strany organizátora bude vstupné vrátené.
aug
28
So
Cmarofest 2021
aug 28 @ 15:00 – aug 29 @ 2:00

Cmarofest 2021

Cmarofest

13. ročník festivalu. Túto tradíciu založil Rudolf Švec na počesť nášho priateľa, speváka a človeka s veľkým srdcom Antona “Cmara” Smatanu, ktorý nás opustil v roku 2008. Na jeho život a na jeho piesne by sa nemalo zabudnúť.  Opäť vás čaká takmer 11 hodín hudby, skupiny rôznych žánrov od folku až po tvrdý rock.

Mená skupín a ostatné informácie budeme pridávať postupne v podujatí na Facebooku.

nov
14
Ne
Desmod – teatro set
nov 14 @ 19:00 – 21:00

Desmod Teatro set 2020

koncert preložený na 14.11. 2021

Desmod Teatro set 2020

DESMOD a ich špeciálne komornejšie akustické koncerty.
Skupina sa fanúšikom predstaví tak, ako ste ju v Partizánskom ešte nemohli vidieť. Po celom Slovensku zahrajú špeciálny TEATRO SET. V niekoľkých mestách predvedie zmes akustických úprav hitov a jemne drzého slova pod prísnou rukou principála, krotiteľa a eskamotéra Michala Malichera. Nenechajte si ujsť Desmod v divadelnej polohe. Humor, skeče a netradičné úpravy hitov! Tak vyzerá šiesty ročník špeciálneho TEATRO SET.

Predstavenia sú na sedenie, aby si diváci vychutnali dokonalú atmosféru. Skupina zavíta aj do miest, ktoré s TEATRO SETom predtým ešte nikdy nenavštívila.
Vstupenka VIP v cene 49€ : sedenie prvý rad a dolný balkón , vstup o 30 min skôr, fotenie s kapelou pred koncertom, najnovšie CD Desmodu a občerstvenie (1 pivo, alebo 2dc vína + slané drobnosti)
vstupenka v cene 36€ : sedenie stredné rady
vstupenka v cene 29€ : sedenie zadný rad a horný balkón